logo
O nas

EURO-ELEKTRO to dynamicznie rozwijająca się polska firma z ogromną energią do działania. Firmę tworzą ludzie pracujący z pasją i zaangażowaniem. Kompetencje biznesowe EURO-ELEKTRO potwierdzają liczne referencje, a zaufanie inwestorów jest najlepszym uznaniem dla najwyższej jakości produktów oraz profesjonalnej obsługi inwestycji.

Media społecznościowe
 

Oferta dedykowana

Oferta dedykowana

INSTALATORZY

Nasza oferta skierowana jest do firm instalacyjnych, którym zapewniamy pomoc w doborze urządzeń oraz kompleksowej realizacji inwestycji na terenie całego kraju i Europy. Dodatkowo na życzenie klienta, zapewniamy obecność Naszych specjalistów podczas montażu urządzeń.

BIURA PROJEKTÓW

Gwarantujemy efektywną współpracę z biurami projektowymi. Zapewniamy wsparcie techniczne Naszych projektantów, udostępniamy szczegółowe katalogi produktowe, karty materiałowe, certyfikaty, obliczenia. Nasi projektanci odpowiedzą na każde pytanie oraz przygotują projekt poprowadzenia tras szynoprzewodów lub zaproponują projekt oświetlenia.

INWESTORZY

Zapewniając jak najlepszą obsługę naszych kontrahentów, dysponujemy obszernymi stanami magazynowymi transformatorów suchych-żywicznych i olejowych.

DYSTRYBUTORZY

Naszymi partnerami są największe sieci hurtowni w branży elektroenergetycznej w Polsce. Dzięki ogólnopolskiej dystrybucji obsługujemy klientów niezależnie od ich wielkości i zakresu działania.