Oferty pracy

DORADCA TECHNICZNY

OBOWIĄZKI:
- profesjonalna obsługa partnerów handlowych w zakresie doradztwa technicznego
- przygotowanie ofert techniczno-handlowych
- dobór urządzeń i wsparcie techniczne klienta, z zakresu asortymentu firmy
- weryfikacja techniczna parametrów urządzeń zgodnie z normami oraz wytycznymi producentów projektowanie
- wykonywanie obmiarów na obiektach w Polsce
- przygotowanie specyfikacji materiałowych do realizacji zamówień
- obsługa techniczna zamówień w realizacji
- weryfikacja zamówień
- współpraca z działem handlowym
- uczestnictwo w szkoleniach i prezentacjach firmy

WYMAGANIA:
- wykształcenie techniczne (wyższe lub w trakcie studiów), preferowane kierunki: elektrotechnika i energetyka
- bardzo dobra znajomość oprogramowania AutoCad
- znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu zaawansowanym
- prawo jazdy kat. B
- samodzielność w podejmowaniu decyzji
- dokładność i skrupulatność
- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem kandydata
- komunikatywność i zaangażowanie w pracę

OFERUJEMY:
- pracę w firmie nastawionej na długoterminowy sukces
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do stanowiska
- możliwości rozwoju i awansu